U NÁS NAJDETE KLID, POHODLÍ A ČAS NA ODPOČINEK, KTERÝ SI ZASLOUŽÍTE

Samota z 19.století, po aktuální rekonstrukci obytné části, která je situována stranou od obce Osečnice uprostřed luk a blízko lesa. Na objekt a pozemek není prakticky odnikud ze sousedství vidět a máte tak zaručen naprostý klid a soukromí.

Samota u Hofmanů V Louce z roku 1930
Samota u Hofmanů V Louce z roku 1930

Místo je doslova určené k odpočinku od každodenního shonu a stresu uprostřed klidné přírody. Objekt schválně není vybaven televizí, aby nerušila pohodu a klid špatnými zprávami. Namísto toho můžete zasednout k vybavené knihovně včetně titulů více jako sto let starých a zaposlouchat se do tónů oblíbené hudby, nebo se opalovat na lehátku, aniž by na vás kdokoli viděl. Je tu i několik míst, kde můžete v klidu posedět na čerstvém vzduchu se sklenkou a něčím dobrým na zub, třeba čerstvě vytaženým z grilu. Navečer si pak zatopit ve finské lázni, nebo sauně a užívat si krásné západy slunce.

Místo je také vhodné k aktivnímu pohybu. Okolo chalupy je několik hektarů luk, kde se dá hrát a sportovat až dosyta a okolní lesy jsou vhodné pro houbaře. Přímo od chalupy můžete vyrazit na kolách po krásách Orlických hor. To samé v zimě na běžkách.

Objekt je striktně nekuřácký, nepronajímáme skupinám mladistvých a není vhodný ani pro vaše mazlíčky.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 6 osob v 1 ložnici a obývacím pokoji s manželskou postelí s nebesy:

Ložnice a pokoje: Obývací pokoj: manželská postel s nebesy + výsuvná přistýlka pro 1 osobu, nebo eventuálně pro 2 menší děti.

Ložnice: 2 samostatná lůžka - jedno z nich rozkládací - možnost spaní pro 3 osoby.

Sociální zařízení: Nově rekonstruovaná koupelna s klenutými stropy, zděným sprchovým koutem a WC za malou zástěnou. Podlahové vytápění, elektrický žebřík a přímotop.

Vytápění: Obytná část objektu je vytápěna sálavými přímotopy s možností ovládání teploty přes aplikaci. Dále jsou v kuchyni kamna, kde je možnost topit dřevem a stejně tak je možné si přitopit v krbových kamnech v obývacím pokoji, pro příjemné chvíle pohody.

Doprava, parkování: Dostupné autem s parkováním u objektu pro 2 auta.

Stravování

Plně vybavená kuchyň ke každodennímu stravování. Obchod v obci Osečnice pracovní doba - po, st, pá 7: 30 - 16: 00.Obchod v obci Dobré a Skuhrov nad Bělou standardní provoz pondělí - sobota.

Vybavení chalupy

Kuchyň je vybavena: Myčkou nádobí, mikrovlnou troubou, elektrickou dvouploptýnkou, rychlovarnou konvicí, lednice s mrazákem, topinkovač a dále je možnost vařit a péct v nových kamnech na dřevo.

Obývák: malé HiFi na (CD, rádio, kazety a možnost propojení s telefonem, či počítačem), WiFi,

Venkovní vybavení: plynový grill, trampolína, petang, finská lázeň, finská suana, kroket, badminton a další sportovní vybavení a hry. Venkovní nábytek a lehátka. Možnost zapůjčení jízdních kol včetně dětských.

Hned vedle pozemku je travnaté hřiště s brankami.

Objekt je striktně nekuřácký a nejsou zde vítáni ani domácí mazlíčci!

samota V LOUCE
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!